Založit webové stránky nebo eShop
 

Chovatelská stanice Galyben

Tatínek štěňat vrhu D
                                                    Benjamin of Marion's Home

narozen – 7. 8. 2001

váha 2.3 kg

výška 22 cm

Ocenění – Šampion ČR a PL, Klubový šampion, Národní vítěz PL, Klubový vítěz, Res. CACIB, 5x CAC, 4x CWC, 7x Res. CAC, 2x Krajský vítěz

 

  
 
 
    

23.4.2005

MV Č. Budějovice V3 CZ

9.4.2005

SV M. Boleslav V4 Ovesná Jaroslava, CZ

26.3.2005

Kl.V Praha V1, CAC. KV Ovesná Božena, CZ

7.11.2004

Kl.V Nitra V3

Kacal, A

6.11.2004

MV Nitra  V3 Swieton Magda., PL

25.9.2004

MV Wroclav V3 Szczep. - Kodpetta, PL

11.9.2004

Kl.V M. Boleslav V3 Mudra Antonín, CZ

4.9.2004

MV M. Boleslav V2 MachetanzPetr, D

22.8.2004

MV Bratislava V3 Kanas Róbert, SK

21.8.2004

MV Bratislava V3 Seman Pavol, SK

24.7.2004

NV M. Boleslav V2, res.CAC Tichá Vladimíra, CZ

26.6.2004

MV Brno V1,CAC,res.CACIB Ovesná Jaroslava, CZ

12.6.2004

MV Praha V2, res.CAC M. Peterson , Dánsko

30.5.0204

SV Senec V2,res.CAC Cwieceková, SK

29.5.2004

MV Nitra V2, res.CAC Radvanszky K., H

22.5.2004

MV Litoměřice V2, res.CAC Kliment Zdeněk, CZ

16.5.2004

SV Praha V1,CAC Hilmerová Mária, SK

24.4.2004

MV Č. Budějovice V2,res.CAC Tichá Vladimíra, CZ

17.4.2004

KV H. Hrálové V1,VT,KV Kliment Zdeněk, CZ

10.4.2004

KV M. Boleslav V1, VT

Dolejšová Olga, CZ

20.3.2004

NV Ostrava V2, res.CAC Tichá Vladimíra, CZ

6.3.2004

Kl. Č. Budějovice V3 Szabó Sándor, H

7.2.2004

MV Brno V3 Maršálová Eva, CZ

21.1.2004

MV Trenčín V1

Izrael

6.11.2003

NV Nová Ruda V1, CWC PL

9.11.2003

MV Poznaň V1, CWC Peper Elke, D

25.10.2003

Kl.V Praha V2, res. CAC Jürgen Grün, D

27.9.2003

MV Wroclav V4 PL

13.9.2003

Kl.V M. Boleslav V4 Maršálová Eva, CZ

6.9.2003

MV M. Boleslav V3 Dolejšová Olga, CZ

11.10.2003

MV Č. Budějovice V3 Mudra Antonín, CZ

3.8.2003

NV Legnica V1, CWC Hořák Karel, CZ

26.7.2003

NV M. Boleslav V3 Hacker Lubomír, CZ

28.6.2003

MV Brno V1, CAC

Ubrová Libuše, CZ

21.6.2003

SV Kunratice V1, CAC Hodová Zuzana, CZ

14.6.2003

MV Praha V4

Dolejšová Olga, CZ

8.6.2003

KV Vysoké Mýto V1, VT Kliment Zdeněk, CZ

1.6.2003

NV Walbrich V1,,CWC,,NPwR Katarina Nitka

24.5.2003

MV Lešno V3 Szabó Sándor, H

18.5.2003

KV H. Králové V1,VT, V Tichá Vladimíra, CZ

19.4.2003

KV M. Boleslav V1, VT Dolejšová Olga, CZ

22.3.2003

NV Nitra V Kanás Róbert, CZ

8.3.2003

Kl.V Č. Budějovice V Letáčková Eva, CZ
8.2.2003 MV Brno V3 Maršálová Eva, CZ

25.1.2003

MV Trenčín V3 PL

3.11.2002

Kl. VPraha V

Koroze Gábor, H

14.9.2002 Kl.V M. Boleslav V3 Mudra Antonín, CZ

27.7.2002

NV M. Boleslav V CZ
29.6.2002 MV Brno V2 Ovesná, CZ

16.6.2002

KV Vysoké Mýto V1, VT

Prieložný Rudolf,

                                                                                 RODOKMEN

 
 
 
 
 
 
 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist